Dlaczego szycie na miarę jest fajne ;)

Dlaczego szycie na miarę jest fajne ;)

 Jak często zdarza się, że czujecie ogromne zmęczenie ganianiem i szukaniem ubrań w centrach handlowych ? Znacie to uczucie, gdy po odwiedzeniu dziesięciu sklepów nadal nie możecie znaleźć dla siebie odpowiedniej sukienki i zostaje tylko mętlik w głowie?
 Szycie ubrań na miarę to coś więcej niż tylko zwykła transakcja zakupu, to spotkanie z osobami, które specjalnie dla was tworzą to, o czym od dawana marzycie. Na spotkaniach z naszymi klientkami przy kawie, herbacie i ciastkach rozmawiamy o naszych potrzebach, oglądamy magazyny modowe rysujemy, dotykamy tkanin, przebieramy się, śmiejemy :) To prawdziwa przyjemność a ubrania stworzone specjalnie dla nas, dopasowane do naszej sylwetki będą nam służyć przez lata.
 Czasem wystarczy tylko jakaś myśl, jeden motyw a z tej odrobinki rodzą się piękne ubrania i radość w oczach kobiety, która ma na sobie wymarzoną suknię to najwspanialsze chwile. Zdarzają się również osoby, które dokładnie wiedzą czego chcą, czego szukają i my te potrzeby realizujemy. Umiejętność słuchania, empatia są tu niezbędne, wiemy, że nie wolno nam niczego narzucać. Wiemy jak to robić i na naszej niebieskiej kanapie wysłuchujemy historii o marzeniach, marzeniach o sukience studniówkowej, o sukni ślubnej, wieczorowej, o marynarkach, koszulach. Nigdy nie zapomnimy kiedy jedna z naszych klientek skakała z radości ponieważ pierwszy raz założyła spodnie, które były dla niej dobre w talii i w biodrach :)
 W naszej pracowni spotykamy wspaniałe kobiety, każda ma inne marzenia, inną historię i to jest fascynujące. Bo przecież jesteśmy różne, każda kobieta jest inna dlatego tak ważne jest tworzenie konstrukcji indywidualnie do każdej sylwetki, to decyduje o tym czy ubranie będzie idealnie leżeć i czy będziemy się w nim dobrze czuć. Każda kobieta zasługuje na to żeby mieć w swojej szafie chociaż jedno ubranie uszyte specjalnie dla niej. 
dlaczegoszycienamiarejestfajne1png